Rada Pedagogiczna
Rada Pedagogiczna w roku szk. 2023/2024
Michalak Beata - dyrektor szkoły
Rostkowska Ewa, Mierzejewska Elżbieta - punkt przedszkolny 3 - latki
Bożomańska Karolina, Mierzejewska Elżbieta - punkt przedszkolny 4 - latki
Duda-Galanek Bożena - oddział przedszkolny 5-latki
Dąbrowska Joanna - oddział przedszkolny 0 a
Chludzińska Magdalena - oddział przedszkolny 0 b
Dmoch Emilia Maria - nauczyciel wspomagający w oddziale przedszkolnym 0b
Adamowicz Joanna - język angielski, wychowawca kl. VIII
Alachamowicz Wioletta - nauczyciel wspomagający w kl. III a, VI b
Arnista Paweł - świetlica
Brzostowska Agnieszka - język polski, historia,WOS, wychowawca kl. VI b
ks. Budny Marcin - religia
Dębek Jolanta
Frołow Andrzej - plastyka
Górska Dorota - matematyka
Jagielska Małgorzata - wychowawca kl. III b,
Kaszuba Ewelina - nauczyciel wspomagający w kl. II a
Kijek Bożena - świetlica
Ks. Kulasik Roman - religia
Kurowska Renata - nauczyciel wspomagający w kl. III b
Łysiak Maryla - logopeda
Małkowska Joanna - wychowawca kl. II b
Mioduszewska Iwona - język angielski, wychowawca kl. VI a
Młynarczyk Danuta - matematyka, wychowawca w kl. V
Morawska Marta - j. polski, wychowawca kl. VII
Modzelewska Alicja - chemia
Momot Izabela - wychowawca kl. II a
Nierwińska Edyta - biblioteka, świetlica, wychowanie fizyczne
Niewiadomska Julia - psycholog szkolny
Pankowska Elżbieta - wychowawca kl. III a, terapia pedagogiczna
Piotrowski Andrzej - muzyka
Rachubka Natalia - j. niemiecki, EDB
Rogiński andrzej - fizyka
Rychlik Aniela - wychowawca kl. I b
Sobolewska Beata - nauczyciel wspomagający w kl. VIII
Wasilewska Marzena - pedagog szkolny, pedagog specjalny, doradztwo zawodowe
Wierzbowska Anna - wychowanie do życia w rodzinie
Zapert Katarzyna - wychowawca kl. I a, świetlica
Żbikowski Artur - technika, informatyka
Żebrowska Beata - przyroda, geografia, biologia, świetlica
Żebrowski Zbigniew - wychowanie fizyczne
Pracownicy obsługi:
Kędra Aneta - pomoc nauczyciela w OP
Malinowska Magdalena - pomoc biurowa
Mierzejewska Anastazja - sprzątaczka
Mierzejewski Sławomir - konserwator
Nieradko Elżbieta - opiekunka uczniów w autobusie szkolnym
Nieradko Monika - sprzątaczka
Płóciennik Maria - sprzątaczka
Tomaszewska Marta - pomoc nauczyciela w PP